CZECH CRYSTAL LION

Czech republic, Poděbrady

Welcome | Vítejte
Logo compeny

novinky


19.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

10.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

více novinek

Kontakty


tel. a fax.:
+420 325 610 160
e-mail:

e-mail E-shop:

mapa firmy:

 
 
 
 

Významné zakázky

Firma Czech Crystal Lion Poděbrady sama zhotovuje nebo se v kooperacích podílí na výrobě unikátních zakázek pro významné či společenské akce.

Můžeme se pochlubit spoluprací s Rückl Crystal a.s. Nižbor na výrobě osobního daru exprezidenta Havla anglické královně Alžbětě. Dále jsme s nižborskými skláři spolupracovali na trofejích pro nejlepší hráče několika mistrovství světa v ledním hokeji, na cenách pro význačné české tenisty a na mnoha dalších výrobcích pro celostátní či celosvětové akce.

Z vlastní produkce jsou nejvýznamnější zakázky např. výroba skleněných pohárů pro vítěze Velké pardubické steeplechase a dalších dostihů pořádaných Dostihovým spolkem Pardubice. Dále skleněné trofeje pro vítěze nejpopulárnějších českých plochodrážních závodů - Zlaté přilby ČR. K padesátému výročí tohoto závodu věnovala naše firma sportovnímu klubu Zlatá přilba Pardubice broušený putovní pohár.

V poslední době vyrobila naše firma ve spolupráci s hutí Glasstar - Julius Starove Nenančovice unikátní atypické ceny pro vítěze ankety Basketbalista ČR roku a pro basketbalisty, kteří jsou členy síně slávy České basketbalové federace. S touto hutí spolupracujeme na výrobě hutně tvarovaných a pískováním dekorovaných propagačních a dárkových předmětů.