CZECH CRYSTAL LION

Czech republic, Poděbrady

Welcome | Vítejte
Logo compeny

novinky


19.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

10.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

více novinek

Kontakty


tel. a fax.:
+420 325 610 160
e-mail:

e-mail E-shop:

mapa firmy:

 
 
 
 
 

Maturitní skleničky a maturitní šerpy

Nedílnou součástí života každého maturanta je jeho maturitní ples. Při této výjimečné příležitosti si maturanti připíjejí se svými profesory a spolužáky na zdar své zkoušky dospělosti. Abyste si mohli připít a zároveň získat hmatatelnou vzpomínku na Váš maturitní ples a celá krásná léta studií, dovolujeme si Vám nabídnout zhotovení maturitních skleniček a maturitních šerp.

V našem e-shopu si můžete vybrat z několika typů kalíšků, na které je možno vypískovat Vámi požadovaný text, logo školy, přezdívku, atd. Mimo to Vám nabízíme kalíšky s motivem reliéfní růže jež bývá velice žádán.

Součástí naší nabídky jsou i maturitní šerpy a maturitní stužky. Výběr barev šerp, stužek a typů potisků je opět na našem e-shopu.

Připravili jsme pro Vás také akční balíček. Akční balíček obsahuje maturitní skleničku a maturitní šerpu za vynikající cenu.

Jako doplněk nabízíme originální dárek pro Vašeho třídního učitele – obří číše z 24% olovnatého křišťálu opět s vypískovaným textem, logem dle Vašich požadavků.

Naši aktuální nabídku si můžete prohlédnout v e-shopu.