CZECH CRYSTAL LION

Czech republic, Poděbrady

Welcome | Vítejte
Logo compeny

novinky


19.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

10.1.2020
Pravidelná aktualizace sortimentu v našem E-Shopu.

více novinek

Kontakty


tel. a fax.:
+420 325 610 160
e-mail:

e-mail E-shop:

mapa firmy:

 
 
 
 
 

Dárkové předměty, dárky

Dárkem může být prakticky cokoliv co s láskou předáváme svým blízkým, kamarádům, přátelům či obchodním partnerům. Firma Czech Crystal Lion Vám nabízí originální řešení dárků pro Vaše individuální potřeby. Skleněný dárkový předmět s pískovaným textem, obrázkem nebo motivem dle Vašeho přání je originálním dárkem „šitým na míru“.

Bez pochyb potěší obdarovaného dárek ze skla s osobním věnováním, jménem, významným datem, motivem oblíbeného sportu nebo hobby. Předáním tohoto dárku se stanete „hvězdou“ jakékoliv slavnostní příležitosti – svatební dar, dárek k narozeninám, dárek k svátku, dárek k promoci, dar ke křtu, dar k výročí, dárek spolupracovníkům nebo „jen“ dárek z lásky zajisté získá čestné místo, kde bude obdarovanému stále na očích.

Příkladem takového dárku může být půllitr s věnováním či vypískovaným obrázkem – vhodný např. jako narozeninový dárek. Obdarovaný si na Vás tak vzpomene vždy, když si dá „jedno na chuť“. Stejně tak vhodným a originálním dárkem mohou být skleničky na šampaňské, na kterých může být vypískován motiv srdce – vhodné jako dárek k Valentýnu – či na nich může být zobrazen motiv prstýnků – vhodné jako svatební dar.

Naše široká nabídka produktů společně s technologií pískování skla umožňuje vytvořit originální dárek pro jakoukoliv příležitost.

Prohlédněte si naše výrobky v našem e-shopu – najdete inspiraci.